20161222

Ona Evropa se nám mladý muži změnila! (parafráze slavného výroku tety Hrabětové z Vesničko má středisková)

Tlampač

Motto: Jiný zvyky tady jsou! https://goo.gl/B19Vcg


Autovraždy s náboženským a etnickým pozadím

Autopohádky zná kdejaké malé české dítě. A už už by se mělo naučit pojem autovražda protože život v EU v budoucnu rozhodně nebude autopohádka. 
Projev arabské etnické nenávisti zvaný Přejeď autem Žida, ať chcípne, se úspěšně etabloval v Evropě, jen se obměňuje název této metody na Přejeď Evropana... a etnicita útočníků se upozaďuje za konkrétní náboženskou příslušnost.

Zatím byla tahle levná a velice efektivní metoda zabíjení známa spíše z Izraele, i když první ataky autem na nic netušící chodce se v Evropě objevily už před několika lety, např. ve francouzském Dijonu a v Nantes.
Letní vražedné běsnění heretických muslimů v Nice zřejmě mohlo shodit Evropanům brýle s růžovými sklíčky, Francie byla ve vyjímečném stavu, to je málem válka, a hele, NESHODILO.
Náklaďák řízený muslimským fundamentálem pozabíjel občany EU, slavící principy republiky a občanské svobody. To je přece symbol!


Jiný druh Vánoc

Když přihlédneme k následkům (vánoční) samčí eskapády v Kolíně nad Rýnem během Silvestra 2015 a k tragickému rozježdění lidí na letošním berlínském vánočním trhu, můžeme si lehce dovodit, že s klasickými Vánocemi ryze evropského střihu je doslova ÁMEN.

Namísto Vánoc nyní Evropa slaví jakési "Mohamevánoce", svátky krutosti, svátky boje bez pravidel, boje náboženství, boje systémů, boje principů. 
A také boje etnik,  neboť mladíci a muži ze zemí, kde se uctívá černý kámen v Kábě, nám nyní poměrně často pískají SVOU písničku. A my zatím tančíme... Sic! 
Evropa ale dostává, co si zaslouží, bylo jí to dlouho slibováno, předpovídáno, prorokováno, holt se slova změnila v činy. 
To je současná realita a s realitou je dobré se smířit. A když ne smířit, tak alespoň vyrovnat se.


Komu letos patří čest

Hrdinou těchto dnů je bezesporu Polák Łukasz Urban. Všecka čest!
Jestli si měl tento zákeřně a podle, z náboženských důvodů zavražděný řidič dávat v posledních minutách svého života k jídlu kebab, je otázka! 
Symbolika kebab - vraždící muslimské monstrum - mrtví (Polák, Němci, Izraelka, Češka, zkrátka Evropané) je odporná a  hnusná, možná zkratkovitá, předsudečná, ale velmi vypovídající...

Łukasze ctím, hluboce lituji, doznávám se k slzám, které jsem si utíral při empatické myšlence na něj, na jeho souboj se Zlem, s muslimským vrahem, myslel jsem a myslím na jeho rodinu, na jeho šéfa - bratrance, na jeho kamarády, na jejich zničené Vánoce, zničené následující dny, měsíce, roky příští...

Łukasz dál zůstává v mém srdci, hned vedle Kendžiho Gota. 
Oba muži, džihádisty zavraždění Polák a Japonec, jsou pro mě symbolem vzdoru lidské stupiditě, symbolem velké osobní statečnosti, děsivé nevyhnutelnosti takové osobní statečnosti, kterou by za zcela jiných okolností nebylo třeba projevovat. 
Hoši, jste mí přátelé, bolí mě to, co bolí Vaše rodiny. 


Angela Merkel

Angela Merkel je dcerou protestantského teologa Horsta Kasnera. Horst Kasner byl synem Horsta Kaźmierczaka (jak polsky to příjmení Angelina dědečka zní, že? Ach ty symboly... ).
Zatím platí, že Angela Merkel je Německo a Německo je Angela Merkel.
Angela jako děcko jistě dostala dobrou výchovu a zázemí plné křesťanských zásad a principů. 
Proto také Angela Merkel loni (nejen) pod tlakem okolností pozvala do Německa všechny toho času  migrující, všechny ty nomády bez bližšího se vymezení, pravda, zaznělo cosi o prchajícich Syřanech, ale jaksi nedůrazně.
Oni přišli! Bohužel všichni. Nejen Syřané :-\
Do Německa NA POZVÁNKU SPOLKOVÉ KANCLÉŘKY PŘIŠLY DAVY NOVÝCH LIDÍ.
Němci, německá státní správa, německý establishment, ti všichni zcela v souladu s germánskou/německou genetikou poslechli "vůdcův befel", totiž pokyn velitelky Angely, a zaopatřili DAVY NOVÝCH LIDÍ. 

Já obdivuji Němce pro jejich schopnost práce v týmu, v bundes, společně ve Spolku. 
Němci jsou pracovití, houževnatí, snadno šikovatelní, jsou poslušni, jsou energičtí. 
Ovšem až moc často se tážou až po splnění ozkazu a někdy se nedotazují vůbec. 
Protože jsou Němci skvělými mravenci, organizovaní a pracovití, proto je Německo rozvinuté a bohaté. A bohatá je i jeho historie, byť často nechvalně bohatá, právě pro důvody pozdních otázek na smysl některých konání. 

Angela Merkel prý trpí narcismem, osobnostní poruchou. Jestli byla tato psychologická charakteristika vypuštěna z úst renomovaného profesionála, či pochází z dílen ruských zpravodajců a špionů a měla za cíl ublížit, to já nevím. Ale ovoce těchto paní Merkel přisouzených vlastností už vidím zcela jasně, takže jestli to kdysi byla pomluva, dnes je to bohužel realita.
Mám za to, že Angela Merkel necítí a neuvědomuje si. A patrně nehodlá nést osobní odpovědnost za současnou nelichotivou situaci ve Střední Evropě.
Podle některých ekonomů a mínění velké části něm. voličů Merkel přinesla Německu hospodářskou prosperitu, druhou stranu této prosperity si přečtete zde: www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424294-analyza-kauza-vitani-migrantu-a-dest-miliard.html 
Jestli tedy kancléřka přinesla Německu bohatství a zdar, tak se rovněž svým nekvalifikovanými a nekompetentními výroky, svou pozvánkou a následnými činy, postarala o pravý opak těchto fenoménů. 

Angela Merkel se ke své chybné pozvánce a k naivnímu paternalismu nejspíš nikdy nepřizná. Hitler svedl vinu za pád Německa na Němce. 
Sveďme současný rozbouřený stav Německa na Němce. Kdo mlčí a jen pochoduje na něčí nesmyslný befel, je sice asi dobrý voják nebo tzv. gute Mensch, zato pitomec. 


Východiska z problematiky jiných zvyků (NOVÝCH LIDÍ)

Evropa je tedy plná NOVÝCH LIDÍ. Ten přídomek na ně skvěle pasuje, protože tu jsou NOVÍ. Narodili se jinde, koření jinde, mají jiné zvyky, mají jinou genetiku, jiné sny, jiné touhy, jiná očekávání, jiné nemoci... 
NOVÍ A JINÍ.

Evropa je jeden velký soubor sociálních systémů, které byly postaveny po druhé světové válce jako prevence příštích evropských válek, pro podporu sociálního smíru, míru a prosperity celé společnosti. 
Regionální rozdíly sice existují, přesto se v Evropě nutně nemře hlady anebo z nemoci, žije se tu relativně dobře i těm na spodku pomyslné společenské pyramidy.
Konstrukce evropských sociálních systémů však odpovídá životní situaci STARÝCH LIDÍ, situaci občanů rodáků či asimilovaných příchozích.

OVŠEM UŽ NYNÍ NOVÍ LIDÉ viditelně a spočitatelně znamenají ZNAČNOU zátěž pro evropské ekonomiky (a protože se bavíme hlavně o Německu, tak hlavně pro tu německou). Jsou zátěží pro úřady i rozpočty, prostě pro systém. Nutně a nevyhnutelně protože logicky.  
Evropské sociální systémy aktuálně buď nejsou dostatečně efektivní a nebo rovnou kolabují, jenže NOVÍ LIDÉ budou chtít i nadále jíst, bydlet, oblékat se, souložit - a mít potomky, uzdravovat se, bavit se, žít. 

V současné technologicky a průmyslově dynamické Evropě není práce pro miliony mladých lidí - Evropanů od narození, tedy netuším, kolik práce asi tak bude pro MILIONY NOVÝCH LIDÍ narozených mimo Evropu.  
Bez peněz do evropského kolotoče života nelez! 
NOVÍ LIDÉ SE, BEZ PENĚZ, BEZ USPOKOJENÍ SVÝCH POTŘEB, ZNUDĚNÍ, BEZ POCITU UŽITEČNOSTI A ZÁSLUHY, BUDOU ZLOBIT. 
NAZLOBENÍ LIDÉ DOVEDOU UDĚLAT VELIKÝ CHAOS.
A to jsem ještě ani nepřipomněl, že je třeba pomáhat válečným uprchlíkům!


Zbrojní průkaz je dobrá věc. Sice se musíte naučit další pravidla, striktně dodržovat kázeň, pochopit něco z fyziky, také utratíte mnoho svých peněz, přesto je zbrojní průkaz dobrá věc, skvělé občanské právo. 
Krátká palná zbraň je také dobrá věc, její vlastnictví je zatím legální. 
S krátkou palnou zbraní ale neubráníte dům, ulici, čtvrť, město, stát!

A na koho to vlastně chcete střílet, komu že se to vlastně hodláte bránit?
Dokud bude v Evropě vládnout státní moc, nedovolí vám brát spravedlnost a právo do vlastních rukou. 
I kdyby vám na trhu přejeli mámu, v parku znásilnili dceru, i kdyby vám prodejci drog z řad NOVÝCH LIDÍ ničili společnost, pořádek, i kdyby v soubojích o teritoria postřelili vašeho kamaráda. I kdyby vám cizokrajní loupežníci ukradli auto, TV, obrazy nebo jen boty za dveřmi...

Nemáte nic moc pravomocí k řešení těchto hrůzných eventualit protože si platíte armádu, policii a úředníky/politiky. Tady prostě vládne systém. Systém ale jaksi skomírá pod tíhou jiného systému a aby přežil, pravděpodobně bude muset část cizorodého systému absorbovat do sebe.
No to je ovšem východisko úplně na hovno, že?!


Jistý francouzský generál (asi mu konečně došel význam pojmu Výjimečný stav :D) se nechal slyšet, že Francie je ve válce. 
Já říkám, ano, vy kluci frankofonní, vy jste ve válce, a i když prezident Hollande nabídne k boji proti TOMU NIKOMU válečnou loď protože je to neschopný idiot, stále budete ve válce! 
Francie má vzácnou schopnost se likvidovat sama, totiž  Francii zatím decimují mnohem více chaos, obrovská lež a velmi viditelná neochota čelit realitě, nežli samopalníci v klubech a redakcích a šoféři náklaďáku na mořském pobřeží.
Čemu že se to chce vlastně francouzský vojenský generál bránit? SPECIFIKUJTE TO NEBEZPEČÍ, pane vojáku! 
Nápověda: Židé z Francie utíkají do Izraele :)
Francie se prý bude bránit, no to mě rozesmálo, ta? 

Jak a čemu se budou bránit Němci?

Jak Belgičané?

Jak Italové?

Jak Dánové, Švédové, Holanďané, Rakušané, Angličané, Švýcaři...


Mnoho lidí si prý koupí zbraň, potom, co se oprávní k držení zbraně.
Mnoho lidí PRÝ vstoupí do armády nebo do armádních záloh.
To jsou vše dobré věci, bazální, ALE ŘEŠÍ NÁM NĚJAKÉ SOUČASNÉ EVROPSKÉ SYSTÉMOVÉ PROBLÉMY?

Totiž kdyby třeba v Berouně kázal a hlásal katolický kněz teze o nadvládě křesťanství nad státem, kdyby tvrdil, že rozvody, hádky, bitky, vraždy, nevěry, krádeže, že to všecko a ještě mnohem víc od zítřka budeme řešit podle Bible a podle posouzení katolických autorit, měli bychom ho za kreténa, za padlého na hlavu. Policie by pravděpodobně prověřila jeho slova a činy dle zákonů, média by pravděpodobně spustila svůj kolotoč atrakcí a senzací.
Ale co by se stalo dál?

Ono by se to totiž nestalo. Je to něco, co by nikdo z nás moc dlouho netoleroval.
Kdyby namísto katolického kněze v Berouně stál a podobné své teze o nutnosti uplatňovat své vlastní kodexy a pravidla hlásal kněz pravoslavný nebo protestantský nebo kdyby to hlásal budhista, milovník Indiánů, samozvaný keltský druid, já nevím kdo, co bychom udělali?

Zanadávali bychom si, spílali bychom dotyčnému do debilů, blbů, pitomců... a dál by se nestalo nic. Nikdo by se nepřidal k prosazování těchto tezí a výzev!
NOVÍ LIDÉ a někteří jejich předáci a autority ALE FUNGUJÍ JINAK.
Jako jsou Němci poslušni befelů, jsou uctívači kamene z Káby poslušni svým předákům a kazatelům, jakož celému svému systému!
Je tento fakt pro vás jisté východisko? 


Východiska ze strany evropské vládnoucí moci se zřejmě budou hledat hlavně na poli IDENTIFIKACE a DOZOROVÁNÍ OBYVATEL EU. 
Evropská unie velmi pravděpodobně vydá celou řadu nových nařízení, zákazů, příkazů a z titulu své politické a právní legitimity přiměje vlády evropských národních států k implementaci těchto nařízení, zákazů a příkazů do státních legislativ. 
Cílem těchto nových regulí bude nějak nastavit soužití NOVÝCH LIDÍ a jejich systému se systémem evropským.
EU jako hlavní moc a síla v Evropě v blízké budoucnosti pravděpodobně přistoupí k NEKOMPROMISNÍ identifikaci osob na svém území a nebude se rozpakovat identitu entit nějak TRVALE označit (jako výborné řešení se zdají ID čipy, levné, efektivní, drony a družicovými systémy sledovatelné). 

Pro EU bude východiskem ABSOLUTNÍ SLEDOVATELNOST OBYVATELSTVA, a bude tak jednat na základě poptávky občanů po bezpečnosti. 
EXCESŮM ZABRÁNIT NIKDY NEPŮJDE, ALE PŮJDE OMEZIT PROSTOR PRO (ZPOČÁTKU JEN NEŽÁDOUCÍ) AUTONOMNÍ KONÁNÍ JEDNOTLIVCŮ A SKUPIN, mezi které konání mnohých NOVÝCH LIDÍ bezesporu patří. 
Svoboda jednotlivce tím bohužel navždycky vezme za své.


Hlavním vaším východiskem by ovšem mělo být toto uvědomění. 
Uvědomte si, že brutalita a nekompromisní nenávist jsou pravidelnými jevy v Pákistánu, Afghánistánu, Jemenu, Tunisu, Jižním Súdánu, Somálsku, Iráku, Sýrii, Turecku, Nigérii... 
O co méně tam kluci hrají hry na Playstationu, o to víc si dávají přes hubu a o to víc se učí střílet. 
Oni nemají co ztratit. My ano.